Laden..

Kurt S. Adler kerst ornament trekwagen multi 10 x 8 x 8 cm

Waardering:
0% of 100
0
7.49
Niet op voorraad
SKU
18472139

Omschrijving

Kerst ornamenten zijn een superleuk alternatief voor kerstballen. Zo ook dit schitterende exemplaar uit de collectie van Kurt S. Adler! Peperkoek Trekwagen heeft meerdere kleuren. De kleur van de wagen is rood en versierd met de tekst 'Merry Christmas', de peperkoeken zijn bruin en de zuurstokken en lolly's zijn rood met wit. Doordat de spullen en figuren in de trekwagen afgewerkt zijn met glitters krijgt het ornament een extra feestelijke uitstraling. De hanger is gemakkelijk met verschillende soorten decoratie in dezelfde kleuren en stijl te combineren en gemaakt van kunststof. De afmetingen van dit model zijn 10 x 8 x 8 cm.

Specificaties

Specificaties
Merk Kurt S. Adler
Vorm Voertuig
Geschikt voor Binnen
Afmetingen (cm) 10 x 8 x 8
Lengte (cm) 10
Breedte (cm) 8
Hoogte (cm) 8
Gewicht (kg) 0,5
Kleur Meerdere kleuren
Materiaal Kunststof
Staand of hangend Hangend
Thema Eten en drinken, Voertuigen
EAN 0086131608452
Subthema Peperkoek
Afwerking Glitters
Versiering Met versiering
Besneeuwd Zonder sneeuw
Verlicht Zonder verlichting
Type kerst ornament
Jaargetijde Kerst

Reviews

Schrijf uw eigen review
Schrijf een review overKurt S. Adler kerst ornament trekwagen multi 10 x 8 x 8 cm

We zijn blij dat je een review wilt schrijven. Je helpt zo anderen bij het maken van hun keuze. Als je vragen hebt over een product of bestelling kunnen we je beter helpen bij de klantenservice.

Waardering
Reviewbeleid

Deze vind jij vast ook interessant!

Deel jouw intratuin aankoop

Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland

Back to top