Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Merk: Cotton Ball Lights
Serie: Saffron
Omschrijving
Deze unieke buiten lichtslinger is ideaal voor je tuin, balkon, veranda, overkapping of voortent, maar is ook net zo leuk om binnen op te hangen.
Een grijze, grauwe dag moet je zelf een beetje inkleuren en dat gaat natuurlijk een stuk gemakkelijker met deze gezellige balletjes van Cotton Ball Lights! Ze worden handmatig gemaakt van een polyester draad, zodat ze goed tegen de vochtige weersomstandigheden kunnen. Deze balletjes met licht blijven tijdloos, zijn weerbestendig en zijn geschikt voor ieder buiteninterieur!
De lichtslinger met bevat 20 lampjes.
Uitleg over de Starter en Extension kit:
1. Wil je de lichtslinger voor het eerst aanschaffen?
Kies dan eerst voor een Starter kit! Deze bestaat uit een kabel van 5 meter (die in het stopcontact kan) + 2,4 meter aan lampjes. Als je kiest voor een Starter kit heb je in dit geval dus een lichtslinger met 20 lampjes.
2. Wil je meer dan 20 lampjes aan je lichtslinger?
Dan kun je ervoor kiezen om een Extension kit aan te schaffen. Dit is dus een verlengstuk (van 20 lampjes) voor aan je Starter kit. Je kunt de lichtslinger tot maximaal 60 lampjes uitbreiden!
Specificaties
Merk | Cotton Ball Lights |
Serie | Saffron |
Garantie (jaren) | 1 |
Kleur volgens leverancier | copper, corn |
Afmetingen (cm) | 740 x 6 x 6 |
Lengte (cm) | 740 |
Breedte (cm) | 6 |
Hoogte (cm) | 6 |
Gewicht (kg) | 4,76 |
Extra informatie | weerbestendig |
Kleur | Geel, Koper |
Kleur snoer | Transparant |
EAN | 8852310627826 |
Materiaal | Kunststof, Polyester |
Materiaal eigenschap | Handgemaakt |
Geschikt voor | Binnen, Buiten |
Staand of hangend | Hangend |
Aanloopsnoer (m) | 5 |
Energiebron | Met stekker |
Adapter | Met adapter |
Vermogen (W) | 1,2 |
Voltage (V) | 4,5 |
Afstandsbediening | Zonder afstandsbediening |
App gestuurd | Niet appgestuurd |
Aantal lampjes | 20 |
Lichtbron | Met lamp of lichtbron |
Lichtbron | LED |
Kleur verlichting | Gekleurd |
Kleurwisselend | Niet kleurwisselend |
Dimfunctie | Zonder dimfunctie |
Koppelbare verlichting | Koppelbaar |
Dimbaar | Niet geschikt voor dimmer |
Knipperfunctie | Zonder knipperfunctie |
Schemersensor | Zonder schemersensor |
Bewegingssensor | Zonder bewegingssensor |
Timer | Met timer |
Lichtopbrengt (lm) | 240 |
Verpakkingsbreedte (cm) | 11,3 |
Verpakkingslengte (cm) | 12,7 |
Verpakkingshoogte (cm) | 38 |
Verpakkingsgewicht (kg) | 4,76 |
Type | lichtsnoer |
Reviews
Schrijf uw eigen review
3.3 van de 5
Gemiddelde van 3 Reviews
1 review
0 reviews
1 review
1 review
0 reviews
Meest recente reviews
Gekocht bij Intratuin Nijkerk
Prijs kwaliteit valt tegenWij hebben 1x de starter set en 4x de uitbreiding gekocht.
Lees meer
nu vindt ik persoonlijk de prijs-kwaliteit verhouding enorm tegen vallen.
Ik heb de blaren op mijn duimen staan door het zelf monteren van de balletjes op de lampen. Het valt mij tegen dat voor deze prijs ze niet gewoon gemonteerd geleverd worden.
Daarbij heb ik bij elke set wel 1 of 2 balletjes waar het draad los zit of op een andere manier defecten heeft.
De drie sterren zijn puur gebaseerd op het feit dat ze heel leuk branden en onze overkapping direct een stuk gezelliger maakt.Gekocht bij Intratuin Nijkerk