Laden..

Aster (Aster divaricatus) D 11 H 10 cm

Waardering:
0% of 100
0
Merk: Intratuin
3.99
Niet op voorraad
SKU
1077456
Niet op voorraad

Omschrijving

Herkomst
De Aster is een oud maar erg bekend soort, afkomst uit Europa-Azië en Noord-Amerika. Trotse bewoner van de halfschaduw.

Kenmerken
Aster divaricatus sproeit een wolk van witte stervormige bloemetjes boven het loof uit. Deze bloemetjes worden zichtbaar in de periode tussen augustus en oktober. Deze bodembedekker zorgt voor minder onkruid in de border.

Verzorging
Het liefst staat hij op een plek in de halfschaduw in voedzame en humusrijke grond. De Aster is winterhard en bladverliezend.

Aankoophoogte
In het vroege voorjaar zijn de planten nog klein en daarna groeien ze door tot ongeveer 20 cm in het hoogseizoen. De planthoogte bij aankoop kan hierdoor verschillen.

Extra informatie
Iedere plant groeit en bloeit op zijn eigen manier en zal per seizoen en per plant verschillen.
De getoonde plant kan afwijken qua vorm en maat van de aankoop in de winkel of webshop.

Specificaties

Specificaties
Merk Intratuin
Plantennaam Aster
Latijnse plantennaam Aster divaricatus
Potmaat (cm) 11
Planthoogte bij aankoop (cm) 5 tot 20
Water geven uitleg na het aanplanten regelmatig watergeven, staat de plant al meerdere seizoenen in de tuin, alleen watergeven bij droogte.
Planttijd altijd, behalve bij vorst
Grondsoort Gebruik bij het planten Intratuin tuinplantengrond
Extra informatie Ook als snijbloem te gebruiken
Bladkleur Groen
Aantrekkelijk voor Vlinders, Bijen
Groenblijvend Niet bladhoudend in de winter
Bloeikleur Wit
Standplaats Zon, Halfschaduw
Plaatsing Border
Giftig Wel giftig
Bloeiperiode Juli, Augustus, September
Groeiwijze Bodembedekker
Consumptie Niet eetbaar
Vorstbestendig Wel vorstbestendig
Water geven Regelmatig
EAN 8717263710516

Reviews

Schrijf uw eigen review
Schrijf een review overAster (Aster divaricatus) D 11 H 10 cm

We zijn blij dat je een review wilt schrijven. Je helpt zo anderen bij het maken van hun keuze. Als je vragen hebt over een product of bestelling kunnen we je beter helpen bij de klantenservice.

Waardering
Reviewbeleid

Deel jouw intratuin aankoop

Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland

Wil je iets laten bezorgen in Nederland?

Hier op Intratuin.be bezorgen we alleen in Belgie

Back to top