Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Omschrijving
Herkomst
De Aster komt oorspronkelijk voor in Europa, Azië en Noord-Amerika
Kenmerken
De rijke bloei is in de herfst in een prachtige blauwe kleur. De plant blijft laag en zal niet hoger dan 20-40 cm worden. Mooi om laat in het jaar nog kleur vooraan in de border te hebben.
De bloemen zijn eetbaar en zijn decoratief in bijvoorbeeld een salade.
verzorging
Deze Aster wil graag een zonnig plekje en vruchtbare wat losse en vochtige grond. Goed om na 3/4 jaar de pol te scheuren en te herplanten om te verjongen. Aftoppen van de plant zorgt voor een betere bloei en na de bloei snoeien is raadzaam
Extra informatie
Iedere plant groeit en bloeit op zijn eigen manier en zal per seizoen en per plant verschillen.
De getoonde plant kan afwijken qua vorm en maat van de aankoop in de winkel of webshop.
Specificaties
Merk | Intratuin |
Plantennaam | Aster |
Latijnse plantennaam | Aster 'Mittelmeer' |
Potmaat (cm) | 11 |
Bladkleur | Groen |
Geschikt voor | Buiten |
Water geven uitleg | Als de plant eenmaal staat en goed gezond is, alleen water geven bij extreme warmte en droogte. |
Planttijd | de herfst is de meest ideale planttijd omdat de grond dan nog warm en vochtig is. Dan heeft de plant de tijd om goed te wortelen en heeft u er volgend jaar direct plezier van; verder jaarrond mits er geen vorst in de grond zit. |
Tips bij het planten | Graaf een plantgat en maak de grond goed los, dompel de plant vooraf in water en voeg aanplantgrond toe, na aanplant een aantal weken goed water blijven geven. |
Planthoogte bij aankoop (cm) | 15 |
Aantrekkelijk voor | Insecten |
Plaatsing | Balkon, Terras, Volle grond |
Standplaats | Zon |
Bloeikleur | Paars |
Giftig | Niet giftig |
Bloeiend | Wel bloeiend |
Bloeiperiode | Zomer, Herfst |
Bloeiwijze | Enkele bloem |
Geur | Zonder geur |
Consumptie | Niet eetbaar |
Groenblijvend | Niet groenblijvend |
Vorstbestendig | Wel vorstbestendig |
EAN | 8713469190695 |
Type | vaste plant |
Reviews
Schrijf uw eigen review